ПРАВИЛА ТА ПРОЦЕДУРИ ОЦІНЮВАННЯ
МИСТЕЦТВО
На уроках предметів освітньої галузі «Мистецтво» будь-які письмові форми робіт (запис учнями будь-якої інформації зі слів учителя чи з дошки, контрольних, самостійних, домашніх робіт, написання рефератів тощо) є не обов’язковими. Письмовий формат може використовуватися за потреби у старших класах, наприклад, для презентації результатів дослідно-пошукової (проєктної) діяльності, яка може бути задіяна не більше 1-2 рази на семестр.
Домашнє завдання
З-поміж домашніх завдань є завдання на слухання та інтерпретацію музики в навколишньому середовищі, завдання творчого спрямування, спостереження та замальовки ескізного характеру з натури, з пам’яті тощо. У старших класах - завдання практично-творчого чи дослідницько-пошукового характеру (зокрема, виконання проєктів) з використанням матеріалів підручника.
Тематичні і семестрові оцінки
У процесі підсумкового оцінювання враховуються досягнення учнів у різних видах діяльності та їх ставлення до предмету, активність та ініціативність.
Тематична атестація проводиться один раз або двічі на семестр. З метою узагальнення вивченого здійснюється проміжне оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти. При виставленні тематичної оцінки враховуються всі види навчальної діяльності учнів, що підлягали оцінюванню протягом вивчення теми.
Семестрове оцінювання здійснюється на підставі тематичних оцінок. При цьому враховується динаміка особистих навчальних досягнень учня (учениці) з предмета упродовж семестру. Семестрова оцінка може підлягати коригуванню.
Річна оцінка
Річне оцінювання здійснюється на основі семестрових або скоригованих семестрових оцінок.