Новини
26 лютого - День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. У цей день 2014 року на заклик Меджлісу кримськотатарського народу на площу перед Верховною Радою Автономної Республіки Крим вийшли тисячі кримських татар, українців та представників інших національностей. У такий спосіб вони засвідчили свою підтримку територіальній цілісності і суверенітету України. Це було спільне гучне слово проти окупації росії, яка зайшла на півострів з військами.
Сьогодні наші учні та вчителі декламували вірші кримськотатарських поетів. Ці вірші висвітлюють усі перипетії і весь трагізм історії народу.
Треті роковини початку повномасштабного російського вторгнення. Три роки абсолютного героїзму наших людей.
Вічна памʼять усім, хто став на захист нашої держави та людей і віддав своє життя заради того, щоб Україна жила.
Вічна вдячність полеглим героям – вдячність України, вдячність усіх вільних націй.
16 лютого ми відзначаємо День єднання – свято, яке символізує нашу силу, єдність та незламність духу. У цей день ми ще раз доводимо, що українці – це єдиний народ, який здатний подолати будь-які випробування.
Наша історія сповнена прикладів героїзму та самопожертви заради свободи та незалежності. Ми завжди були єдиними у своїй боротьбі за краще майбутнє для нашої країни. І сьогодні, коли наша земля знову палає від ворожих куль, ми знову демонструємо свою єдність та силу.
Ми – українці – єдині у своїй любові до рідної землі, у своїй вірі в перемогу та у своїй відданості ідеалам свободи та демократії.
З Днем єднання, дорогі українці
Сьогодні, 11 лютого, в Одайській гімназії відбувся День безпечного інтернету.
Нині, коли інтернет відіграє чи не найголовнішу роль у повсякденному житті, забезпечення безпеки в мережі стає вкрай важливим. Вчителі інформатики Романюк О.І. та Подолян В.В. разом з учнями розглянули актуальні питання:
- захист особистих даних — надійний захист конфіденційної інформації, як-от паролі та адреси, які допомагають запобігати шахрайству та крадіжці особистих даних;
- запобігання кібербулінгу — дотримання заходів безпеки знижує ймовірність онлайн-цькування;
розвиток цифрової грамотності — знання основ кібербезпеки допомагає впевнено користуватися онлайн-ресурсами;
- формування відповідальної поведінки — усвідомлена та шаноблива поведінка в мережі сприяє розвитку культури взаємоповаги та безпеки.
Цей день був започаткований, щоб мотивувати дітей, підлітків та дорослих відзначати силу слова та право кожної людини читати і писати. Людей у всьому світі заохочують взяти книгу в руки, знайти аудиторію і читати вголос, демонструючи креативну силу читання.
Бібліотекар нашої гімназії Віталій Магдалинчук закликає у цей день приносити свої улюблені книги і ділитися цікавими уривками з іншими. Тому сьогодні було проведено конкурс на найкращого читача вголос, і обрано переможців.
Переможці отримали сертифікати, а всім учасникам дякуємо за участь і бажаємо подальших успіхів в опануванні сили слова!
Крути 1918 — це про героїзм українських захисників і захисниць. Про молодих людей, які попри численну перевагу більшовиків стали на захист Батьківщини.
Крути 1918 — це про уроки історії, які не можна забувати. російська орда Муравйова увійшла до Києва, залишивши по собі тисячі замордованих і знищених українців. Методи окупантів, на жаль, залишаються незмінними.
Крути 1918 — це про минуле і про майбутнє України. Ми продовжуємо боротися, щоб наступні покоління не знали своїх «Крут».
27 січня, у день звільнення в'язнів найбільшого нацистського табору Освенцим, у світі вшановують пам'ять жертв Голокосту. У період Другої світової війни геноцид, влаштований нацистським режимом, призвів до знищення третини усіх євреїв у світі та представників низки інших національностей.
Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту запровадила Генеральна асамблея ООН своєю резолюцією від 1 листопада 2005 року. Дату 27 січня обрали не випадково – саме цього дня у 1945 році війська 1-го Українського фронту звільнили один із найбільших нацистських таборів смерті – "Аушвіц-Біркенау". Україна приєдналася до відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту у 2012 році.
Участь учнів Одайської гімназії у конкурсі "Зіркова мрія" 2025
Віримо, що перемога за нами!
22 січня 1990 року відбулася одна з найбільших у Центральній та Східній Європі масових акцій – символічний ланцюг злуки «Українська хвиля» від Києва до Львова як символ єдності східних і західних земель України та знак вшанування проголошення Акта Злуки. Ця акція стала одним із свідчень, що українська нація подолала страх перед комуністичним режимом і готова маніфестувати свою незгоду політиці комуністичної партії.
10 грудня у світі відзначають Міжнародний день прав людини, заснований Генеральною асамблеєю ООН, бо саме в цей день в 1948 році Організація Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини.
Протягом тижня в Одайській гімназії проходять виховні заходи, під час яких учні вивчають на практиці, що кожна людина повинна мати всі права і всі свободи, проголошені Декларацією, незалежно від раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, політичних або інших переконань, національного чи соціального походження, майнового, станового або іншого становища.
Щороку Микола Олексійович Яськов вітає учнів Одайської гімназії з Днем Святого Миколая. 2024 рік не став виключенням.
6 грудня до нашої гімназії завітали гості: директор ПСП" Зоря" Матіяш В'ячеслав Вільгельмович, головний бухгалтер Манько Інна Олександрівна, і передали подарунки від Миколи Олексійовича, адже діти мають право на свято, навіть у такий важкий для країни час. А наші дітки із задоволенням розказували вірші, танцювали, співали та веселилися
Особливим це свято стало для України, адже в часи війни волонтери стали справжніми янголами, що роблять неймовірні речі: знаходять необхідну техніку, доставляють її крізь кулі та вогонь, печуть пироги, готують страви, донатять і роблять репости, діють, незважаючи на страх, невизначеність та втому. Цей день — це шана та вдячність тим, хто працює, не шукаючи винагороди або визнання.
За час повномасштабної війни волонтером став кожен українець. Наші люди, як ніхто інший, знають про волонтерство все
1 грудня щорічно відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Головна мета дня - звернути увагу суспільства на цю проблему.
"Не дай СНІДу шансу! Ми - за життя!" - під таким девізом пройшла тематична година спілкування сестри медичної Хоміч Н.І. з учнями 7-9 класів. Знати всі нюанси цього захворювання допоможе зберегти здоров'я і життя. Адже озброєний, значить захищений!
Щиро дякуємо батькам, учням, колективу гімназії. Слава Україні! Героям слава!
Разом до ПЕРЕМОГИ.
Сьогодні на виховних годинах учні 1-9 класів Одайської гімназії разом з класними керівниками згадували про одну з найболючіших сторінок історії України – Голодомор 1932–1933 років. Це був штучно створений голод, який став знаряддям знищення українського народу.
День Гідності та Свободи – це про вибір бути вільними. Про тих, хто боровся і бореться за Україну.
Про гідність, яку ніхто не здатен відібрати.
Пам’ятаємо кожного, хто віддав життя за Україну.
Ми вистоїмо. Ми переможемо. Все буде Україна!
Наші учні долучились до флешмобу
У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030рр. в Україні проходить щорічний Тиждень безпеки дорожнього руху, в Одайській гімназії цей тиждень тривав з 11 по 17 листопада 2024 року.
Заходи тижня стосувались актуальних питань з безпеки використання транспорту в Україні в умовах воєнного стану, а також популяризація дотримання безпечної поведінки на автошляхах, поширення знань про безпеку дорожнього руху.
Міжнародний день толерантності: день єдності, розуміння та взаємоповаги!